O firmie

Firma BUDIMARK powstała 1995 roku. Przez te wszystkie lata zdobyła zaufanie wśród wielu instytucji i firm działających na terenie Łodzi.

W roku 2001 Krajowa Izba Gospodarcza wyróżniła nasz Zakład tytułem: „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY”. Nadanie tego tytułu jest nie tylko dużym wyróżnieniem dla Firmy, ale przede wszystkim wielkim zobowiązaniem wobec klientów do świadczenia wysokiego standardu jakości naszych usług.

W 2005 Firma uzyskała tytuł: SOLIDNA FIRMA 2005. Jesteśmy dumni z tego tytułu, gdyż jest on uhonorowaniem zasad jakimi kierujemy się w naszej codziennej pracy oraz mobilizuje nas do uczciwej i profesjonalnej pracy zgodnej z zasadami etyki biznesu.

Zakład zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadamy odpowiedni do realizacji prac sprzęt, tj. rusztowania wiszące, ramowo-wyporowe, bardzo dobrej klasy sprzęt lekki oraz elektronarzędzia. Mamy własne środki transportu.

Do wykonywanych robót zakład stosuje materiały najwyższej jakości, posiadające wszelkie aprobaty techniczne.

Firma BUDIMARK realizuje inwestycje związane z termomodernizacją budynków, remontami balkonów i tarasów, pracami dekarskimi, drogowymi oraz ślusarskimi.

Mając nadzieje na przychylność z Państwa strony oraz owocną współpracę,
pozostaję w poważaniu.

Marek Martynowski